Základní škola

Prostory základní školy se nacházejí v mezipatře a prvním patře školní budovy.  V mezipatře najdeme malou třídu, kde dříve probíhala výuka nižších ročníků. Je moderně vybavena, nechybí PC a dataprojektor. Žáci mají k dispozici  i odpočinkový koutek s kobercem.

V prvním patře najdeme velkou třídu. V současnosti zde probíhá výuka 1., 2. a 5. ročníku a také ranní i odpolední družina. Součástí moderního vybavení je pět počítačů, několik notebooků a tři tablety, které slouží jak k výuce, tak i žákům ve volném čase. V této třídě je také umístěna interaktivní tabule.

Vedle třídy se nachází tzv. multifunkční učebna, která slouží především jako tělocvična, ale také se zde odehrávají besídky a jiné malé slavnosti konané nejen pro rodiče.

V prvním patře se nachází také sociální zařízení pro žáky základní školy a  ředitelna.

V současné době navštěvuje naší školu celkem 6 žáků a to nejen z Křižánek, ale také z okolních obcí.

odkaz na teams: odkaz na přihlášení do systému office 365