Základní škola

Prostory základní školy se nacházejí v mezipatře a prvním patře školní budovy.  V mezipatře najdeme malou třídu, kde probíhá vyúka 1. a 2. ročníku. Je moderně vybavena, nechybí PC a dataprojekt. Žáci mají k dispozici  i odpočinkový koutek s kobercem.

V prvním patře najdeme velkou třídu. Zde probíhá vyúka 3.,4. a 5. ročníku a také ranní i odpolední družina. Součástní moderního vybavení je několik počítačů, které se nacházejí v zadní části třídy a slouží jak k vyúce, tak i žákům ve volném čase. V této třídě je také umístěna interaktivní tabule.

Vedle třídy se nachazí tzv. multifunční učebna, která slouží především jako tělocvična, ale také se zde odehrávají besídky a jiné malé slavnosti konané nejen pro rodiče.

V prvním patře se nachází také sociální zařízení pro žáky základní školy a  ředitelna.

V současné době navštěvuje naší školu celkem 25 žáků a to nejen z Křižánek, ale také z okolních obcí.

Ukázky tvorby našich dětíUkázky tvorby našich dětíUkázky tvorby našich dětí

Ukázky tvorby našich dětí