Tým školy

Výchovu a vzdělávání dětí v naší škole zajišťuje tým kvalifikovaných pedagogů ve spolupráci s provozním týmem, který se stará o kvalitní stravování a provoz školy.

Pedagogický tým

Mgr. Jana Suchá                                                        ředitelka ZŠ a MŠ, učitelka ZŠ  (tř. uč. 1. – 2. r.)

Yvona Pošvicová                                                       učitelka pověřená vedením MŠ

Anna Dvořáková                                                       učitelka MŠ

David Icha                                                                  asistent pedagoga MŠ, vychovatel ŠD

Bc. Monika Novotná                                                zastupjící učitelka ZŠ (tř. uč. 3. – 5. r.)

Mgr. Eva Preislerová                                                učitelka ZŠ (M, Prv, Hv 1., 2. r.)

Mgr. Petra Kovaříková                                             učitelka ZŠ (Aj konverzace, Vv 3. – 5. )

Anna Polanská                                                           asistentka pedagoga ZŠ

Provozní tým

Bc. Aneta Voldánová                                      provozní ŠJ